KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332154
nr 1233 2154
Gotthard Widing, Husryggarna Gotland. Signerad, daterad -38. Olja på duk, 37x44
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:32:22
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr